Branně - vědomostní závod Aliante Petrin 2024

Mgr. Václav Severa

• Mgr. Dagmar Hlobilová

V pátek 24. 5. 2024 se konal již 10. ročník branně – vědomostního závodu Aliante Petrin. Jedná se o terénní běh smíšených družstev doplněný pěti brannými a čtyřmi vědomostními stanovišti na předem vytyčené trase. V konkurenci všech bruntálských škol se neztratila družstva naší školy.

V kategorii mladší žáci družstvo ve složení Ploskonka Š., Brňák L., Vranová N. a Němcová T. obsadilo 3. místo a družstvo ve složení Seidler J., Herman L., Žákovská V., Doležalová V. vybojovalo 7. místo.

V kategorii starších žáků družstvo ve složení Bajger D., Petřík Š., Nováková A., Haníková A. získalo 6. místo a družstvo ve složení Schmidt M., Kaup D., Kaňok M. Hanelová A. 10. místo.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentace školy i za to, jak se vypořádali s nástrahami trati a s nepřízní počasí.